גיבוי נטו - livedrive שרות גיבוי בענן.

המצאה הגאונית לגיבוי מיידי של תמונות סרטונים מוזיקה ומסמכים מהמחשב האישי באופן אוטומטי לחלוטין וללא הגבלת מקום אחסון בענן הגיע לישראל! כך לא תאבדו תמונות יקרות לליבכם לעולם.

בקצרה: 31% ממשתמשי המחשב בעולם יאבדו את כל הקבצים היקרים שלהם בגלל אירועים שלא בשליטתם. הלהיט שכבש את העולם  הגיע לישראל ומאפשר לכם לגבות באופן אוטומטי לחלוטין את כל התמונות והסרטונים. הכירו  –  backup-neto – הפטנט הגאוני שמונע אסון לזכרונות היקרים שלכם.

אם אמרו לך לגבות את התמונות שלך על המחשב, יש לכך סיבה טובה. בעידן דיגיטלי שהכל נמצא על המחשב, סביר להניח שמתישהו הזכרונות שלנו מהמחשב ימחקו.

תמונות של אהובינו ורגעים משותפים חשובים כל כך, בעיקר בימים אלו. קל להבין מדוע צריך לגבות אותן, אבל זה בכלל לא פשוט.

במקרה הרע אתם פשוט לא "הטיפוס הטכנולוגי" ובמקרה הטוב, בו אתם יודעים מה אתם עושים, זה לוקח הרבה זמן, מסורבל ומצריך שעות של חיפושים בתיקיות שונות.

אם זה רק היה יכול להיות פשוט יותר…

המצאה גאונית חדשה, שהגיעה לישראל, מבטיחה לעשות את כל הדברים האלה בשבילנו באופן אוטומטי לחלוטין! הביקורות מהללות ועד היום נמכרו בעולם מיליוני גיבויים, אך האם זה באמת עובד? יצאנו לבדוק.

התוכנה שמגיעה עם backup-neto מחפשת, מסדרת ומגבה כל תמונה ו-וידאו בשבילנו, מבלי להסתבך.

היתרון הגדול ביותר של backup-neto הוא בכך שהוא מתאים לכל אחד ובעיקר לכאלה שאין להם שום ידע טכנולוגי. בנוסף הוא מתאים לכל מחשב נייח או נייד.

איך זה עובד?

כל כך קל להשתמש ב- גיבוי נטו שזה בסך הכל מצריך בחירת תיקיות וזהו:

מתקינים את התוכנה

בוחרים את התיקיות לגיבוי האוטומטי

לוחצים על כפתור ה-"GO" וזהו!
תוך כמה שניות כל התמונות, סרטי הוידאו המשפחתיים והזכרונות היקרים לליבנו נשמרים כמו בכספת. כך שגם אם יקרה משהו למחשב שלנו מתישהו (וסביר שזה יקרה), הזכרונות שלנו יהיו מוגנים.

האחסון של גיבוי נטו ולייבדרייב בענן יכול לשמור תמונות סרטים קבצי מוסיקה ומסמכים ללא הגבלת מקום לא חשוב מהי איכות.

מה אם יש לי יותר ממחשב אחד?

אין בעיה בכלל. אפשר לגבות  מס' רב של מחשבים. הגאוניות של גיבוי נטו הוא שבמידה ומגבים קבצים ממספר מחשבים הוא יודע לסדר אוטומטית את הקבצים לפי המחשב ממנו הורדנו את התמונות. כך שהכל נשמר בצורה מסודרת ומאורגנת.]

מה חברי המערכת חושבים?

"פחדתי מאוד להסתבך משימוש בגיבוי נטו. לא משנה כמה אומרים לך שזה קל לתפעול, זה קשה להאמין. פשוט חיברתי את המכשיר למחשב, תוך כמה שניות כל התמונות והוידאו שלי היו מגובים. תחושה כל כך טובה!" - גדי מ. ⭐⭐⭐⭐⭐

נגן וידאו

כמה זה עולה? 

ימים
שעות
דקות
שניות

לרכישה בחרו את אחת מתוך-4 החבילות‏ גיבוי בענן

מה היא מזוודה ?

נפח נוסף המאפשר לגבות את התמונות והסרטים מהטלפונים הניידים של כל המשפחה, פלוס זה מקנה אפשרות לשיתוף ועריכה של הקבצים בענן בדומה לגוגל דרייב (ראה חנות חבילות)

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונציג גיבוי נטו יחזור אליכם.