למה לנו גיבוי בענן?

אני שומע לא מעט פעמים. החלטתי להסביר לכם:

מאז ומעולם אנחנו משתדלים לתעד כל אירוע חשוב, מרגש, משמעותי בחיינו: לידה, ימי הולדת, צעד ראשון של ילדינו, אירוע משפחתי כמו חתונה, בר מצווה, טיולים ומקומות שביקרנו, חברים וקרובי המשפחה היקרים לנו. אלו זיכרונות לכל החיים. אנחנו רוצים לנצור את הרגעים האלה בתמונות, סרטונים משפחתיים, לשמור אותם במקום בטוח ולהסתכל מדי פעם, להתרגש ולחוות את הרגעים האלה שוב. איפה נשמור אותם בצורה בטוחה ומוגנת, שלא ייעלמו שמא?

בעולמנו המתקדם רובנו שומרים את המידע שלנו במחשב ומגבים אותו בדיסק חיצוני מדי פעם. אבל מה יקרה אם הכונן החיצוני ייהרס, יאבד? או המחשב יתקלקל והמידע ייאלם? או הקללה של וירוס הכופר תאיים על המחשב שלכם? קבצים נמחקים בטעות כל הזמן, וירוסים זדוניים יכולים לפקוד על המחשב כתוצאה מגלישה באינטרנט, כוננים מתקלקלים, או המחשב נגנב או נשכח…

אנחנו חייבים לשמור את המידע במקום בטוח יותר, מחוץ למחשב שלנו, בענן וירטואלי או במילים אחרות בשרתים מרוחקים ומיועדים למטרת שמירת מידע בצורה הבטוחה ביותר עם שמירה 24/7. ענן וירטואלי זהו בעצם מרכז נתונים של מיליוני כוננים חיצוניים איכותיים, אשר מתוחזקים על ידי מהנדסי חומרה בכירים.

בשביל להעביר את המידע שלנו לענן וירטואלי צריך תוכנת גיבוי. התוכנה שלנו יודעת בצורה אוטומטית לחלוטין לקחת את כל הדברים החשובים לכם שנמצאים במחשב ולהעביר אותה למקום בטוח בענן. ומה בעצם התוכנה הזאת יודעת לעשות? התוכנה הזאת לוקחת את המידע שלכם ושולחת אותה דרך רשת האינטרנט בצורה מאובטחת ומוצפנת (ssl -יוצר תעלה מאובטחת מהבית אל הענן).

ואתם יכולים לשאול – כמה מקום יש בענן?  בענן שלנו בעצם יש מקום ללא הגבלה, תוכלו לקחת את כל המחשב ולשים אותו בשמירה בענן.

ואחרי כל זה ותוכלו בקלות להחזיר את המידע שלכם הביתה בשלום, תכנת הגיבוי שלנו מאפשרת שחזור מידע קל ואיכותי.

לסיכום:

 זיכרונות של שנים חייבים לגבות אותם בדיסק חיצוני או בענן!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.